Zuzenean

NAIZ Irratiaren programazioa (2022-2023)

NAIZ Irratiaren 2022-2023 denboraldiko ohiko programazioa. 

NAIZ Irratia zuzenean

Loading player...

ASTELEHENAK

05.00 Beste lau: Beste bat saioen onena
06.00 Egun on: Ioar Aizpururen eskutik
07.00 Informazioaren Haria 1: Goizeko magazin nagusia
10.30 Musikharia: Iker Gurrutxagaren eskutik
12.00 Informazioaren Haria 2
14.15 KirolHaria: Ion Garate
15.05 KulturHaria: Garazi Castaño
16.05 Bigarren Kafea: arratsaldeko magazina
18.00 Informazioaren Haria 3 (I. zatia) 
19.05 Gelditu Makinak: Trantsizio ekosoziala, Eli Pagola
20.00 Informazioaren Haria 3 (II. zatia) 
21.05 Haria Bertatik: Tokiko informazioa, Oihane Ozaeta
22.00 Global Musik: Antonio Iriarte
23.00 Beste bat: Euskal musikarien fonoteka kuttuna
00.00 Revolutionary Grooves: Daddy Jeff

ASTEARTEAK

05.00 Beste lau: Beste bat saioen onena
06.00 Egun on: Ioar Aizpururen eskutik
07.00 Informazioaren Haria 1: Goizeko magazin nagusia
10.30 Musikharia: Iker Gurrutxagaren eskutik
12.00 Informazioaren Haria 2
14.15 KirolHaria: Ion Garate
15.05 KulturHaria: Garazi Castaño
16.05 Bigarren Kafea: arratsaldeko magazina
18.00 Informazioaren Haria 3 (I. zatia) 
19.05 Hemen gertatu zen: Memoria historikoa, Peli Lekuona
20.00 Informazioaren Haria 3 (II. zatia) 
21.05 Haria Bertatik: Tokiko informazioa, Oihane Ozaeta
22.00 NAIZ Formula
23.00 Beste bat: Euskal musikarien fonoteka kuttuna
00.00 Game Erauntsia: Bideojokoak

ASTEAZKENAK

05.00 Beste lau: Beste bat saioen onena
06.00 Egun on: Ioar Aizpururen eskutik
07.00 Informazioaren Haria 1: Goizeko magazin nagusia
10.30 Musikharia: Iker Gurrutxagaren eskutik
12.00 Informazioaren Haria 2
14.15 KirolHaria: Ion Garate
15.05 KulturHaria: Garazi Castaño
16.05 Bigarren Kafea: arratsaldeko magazina
18.00 Informazioaren Haria 3 (I. zatia) 
19.05 Bidaiari: Alba Cabrera
20.00 Informazioaren Haria 3 (II. zatia) 
21.05 Haria Bertatik: Tokiko informazioa, Oihane Ozaeta
22.00 Gramofonoa: Estitxu Pinatxo
23.00 Beste bat: Euskal musikarien fonoteka kuttuna
00.00 Zarramarra: Oñatitik mundura 

OSTEGUNAK

05.00 Beste lau: Beste bat saioen onena
06.00 Egun on: Ioar Aizpururen eskutik
07.00 Informazioaren Haria 1: Goizeko magazin nagusia
10.30 Musikharia: Iker Gurrutxagaren eskutik
12.00 Informazioaren Haria 2
14.15 KirolHaria: Ion Garate
15.05 KulturHaria: Garazi Castaño
16.05 Bigarren Kafea: arratsaldeko magazina
18.00 Informazioaren Haria 3 (I. zatia) 
19.05 Zinema eta telesailak: Maite Bidarte
20.00 Informazioaren Haria 3 (II. zatia) 
21.05 Haria Bertatik: Tokiko informazioa, Oihane Ozaeta
22.00 Reggae Fever: Eneko Alkorta
23.00 Beste bat: Euskal musikarien fonoteka kuttuna
00.00 Sateliteak: Telmo Trenor

OSTIRALAK

05.00 Beste lau: Beste bat saioen onena
06.00 Egun on: Ioar Aizpururen eskutik
07.00 Informazioaren Haria 1: Goizeko magazin nagusia
10.30 Musikharia: Iker Gurrutxagaren eskutik
12.00 Informazioaren Haria 2
14.15 KirolHaria: Ion Garate
15.05 KulturHaria: Garazi Castaño
16.05 Bigarren Kafea: arratsaldeko magazina
18.00 Informazioaren Haria 3 (I. zatia) 
19.05 NAIZ Formula
20.00 Informazioaren Haria 3 (II. zatia) 
21.05 Haria Bertatik: Tokiko informazioa, Oihane Ozaeta
22.00 Prest: Ioar Aizpurua
23.00 Beste bat: Euskal musikarien fonoteka kuttuna
00.00 Burdinola: Inaxio Esnaola

LARUNBATAK

06.00 Gelditu Makinak (errepikapena)
07.00 Egun on! 
08.00 Hemen gertatu zen (er.)
09.00 Asteburuko Haria
15.00 Euskal klasikoak 
16.00 Bertsotan
17.00 Zarramarra (er.)
18.00 NAIZ Formula
21.00 Sateliteak (er.)
22.00 Global musik (er.)
23.00 Revolutionary Grooves (er.)
00.00 Game Erauntsia (er.) 


IGANDEAK

06.00 Zinema (er.)
07.00 Egun on! 
08.00 Bidaiari (er.)
09.00 Asteburuko Haria
15.00 Euskal klasikoak 
16.00 Kirolari Gattun *
17.00 Gramofonoa (er.)
18.00 NAIZ Formula
20.00 Bilynch**
21.00 Esku artean* 
22.00 Teknologia
23.00 Reggae Fever (er.) 
00.00 Prest (er.)